Projektledning med engagemang

Vi på C&M projekt arbetar med projektledning för hela byggprocessen – det har vi gjort i mer än tjugo år.

Vill du också arbeta med en konsult som fixar utmaningarna längs vägen, som förstår vikten av att kommunicera och som håller deadlines och budget?

I så fall, hör av dig och berätta om ditt projekt. Tillsammans förverkligar vi dina planer.

Anders Kihlberg

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 32 / 0706-03 61 46E-post. anders.kihlberg@cmab.se

Anna Lind

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 78 / 0702-36 09 80E-post. anna.lind@cmab.se

Anna Lindberg

ProjektledareTel. 08-693 70 64 / 070-205 37 47E-post. anna.lindberg@cmab.se

Anna Oreest Priar

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 39 / 0708-11 28 80E-post. anna.oreest.priar@cmab.se

Cecilia Markelius

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 74 / 0707-88 38 66E-post. cecilia.markelius@cmab.se

Daniele Busá

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 37 / 070-341 40 37E-post. daniele.busa@cmab.se

Elisabet Wikheim

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 31 / 0706-00 29 94E-post. elisabet.wikheim@cmab.se

Emil Jensen

Projektledare i GöteborgTel. 08-693 70 34 / 0727-31 31 39E-post. emil.jensen@cmab.se

Erik Seilinger

Projektledare i GöteborgTel. 08-693 70 62 / 0702-54 02 92E-post. erik.seilinger@cmab.se

Hanna Aldegren

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 72 / 0709-90 80 56E-post. hanna.aldegren@cmab.se

Håkan Gustafsson

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 38 / 0727-21 24 24E-post. hakan.gustafsson@cmab.se

Joakim Jakobsson

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 63 / 0702-68 80 85E-post. joakim.jakobsson@cmab.se

Johan Söderberg

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 30 / 0706-03 61 99E-post. johan.soderberg@cmab.se

Johan Dath

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 73 / 0709-78 30 27E-post. johan.dath@cmab.se

Johan Ericson

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 67 / 0706-72 98 70E-post. johan.ericson@cmab.se

Kenneth Klockars

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 76 / 0705-38 80 33E-post. kenneth.klockars@cmab.se

Knut Pethrus

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 61 / 0702-68 63 98E-post. knut.pethrus@cmab.se

Krusbeth Kristensson

VD / ProjektledareTel. 08-693 70 75 / 0709-39 09 92E-post. krusbeth.kristensson@cmab.se

Lars Nygård

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 36 / 070-268 24 04E-post. lars.nygard@cmab.se

Lars-Gunnar Tomasson

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 65 / 0704-58 49 00E-post. lg.tomasson@cmab.se

Mikael Karlsson

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 79 / 0705-29 17 10E-post. mikael.karlsson@cmab.se

Peter Wennström

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 77 / 0708-61 55 11E-post. peter.wennstrom@cmab.se

Sara Norrgrann

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 33 / 0704-80 08 31E-post. sara.norrgrann@cmab.se

Sten Lenksjö

Projektledare i StockholmTel. 08-693 70 71 / 0708-39 00 04E-post. sten.lenksjo@cmab.se